Výběr podle značky:

Doporučujeme

Zahradní domek Arrow EH108

Zahradní domek Arrow EH108

Zahradní domek Arrow EH108, bílý, 6,9 m2

17000,- Kč Detail

2. listopadu 2011
Solac
Výrobky Solac jsou momentálně nedostupné z důvodu změny distributora pro ČR. Děkujeme za pochopení a prosíme tyto výrobky neobjednávejte. Dostupnost bude začátkem prosince.

25. října 2011
Spuštěn obchod s dílenským nábytkem
Navštivte náš nový obchod kde nabízíme: dílenské skříně, pracovní stoly, manipulační vozíky, olejové hospodářství, vybavení pro záchranné sbory, vybavení pro školy, kovové skříně, registrační a zásuvkové skříně, regály, šatní skříně, kovové regály, šatní lavičky a další zboží

1.litopadu 2011
Další obchody
Mezi naše další obchody patří: Dílenský nábytek
Náplně a tiskárny
Židle a židličky

Hlavní kategorie » Bezpečnostní zavazadla

Bezpečnostní zavazadlo PRESTIGE PM 120

Rada panskych kufru s prodejnim oznacenim PM je doporucovana pro ta pracoviste, kde jsou provadeny pravidelne prenosy objemove vetsiho mnozstvi cennosti. Kufry jsou vyrobeny z kuze a v nabidce jsou v peti variantach a dvou barevnych odstinech. Jejich velkou prednosti je novy system upevneni k ruce - retizek neni videt a reminek je vybaven specialnim systemem rychloupinani. V drzadle kufriku je neviditelne umisteno tlacitko, kterym lze na nutnou dobu spustit pouze sirenu a odradit tak pripadneho pachatele (toto tlacitko "prihouknuti" uvadi do cinnosti pouze sirenu - mozno pouzit kdykoliv).

Doporucujeme pro prenos nizke i vysoke hotovosti (podle vybaveni). Zvlaste vhodny pro velke firmy, banky, k prenosu dokumentu.

povrchová úprava: kůže
kódové zámky: 2x
zámek na klíč: ne
rychloupínání: ano
siréna: PM 120, PM 205, PM 305
dýmovnice: PM 205, PM 305
vnitřní barvící modul: PM 305

Skladem

21000,- Kč s DPH   ks