Výběr podle značky:

Doporučujeme

Sada bitů Stanley 0-63-038

Sada bitů Stanley 0-63-038

Sada bitů Stanley 0-63-038

684,- Kč Detail

2. listopadu 2011
Solac
Výrobky Solac jsou momentálně nedostupné z důvodu změny distributora pro ČR. Děkujeme za pochopení a prosíme tyto výrobky neobjednávejte. Dostupnost bude začátkem prosince.

25. října 2011
Spuštěn obchod s dílenským nábytkem
Navštivte náš nový obchod kde nabízíme: dílenské skříně, pracovní stoly, manipulační vozíky, olejové hospodářství, vybavení pro záchranné sbory, vybavení pro školy, kovové skříně, registrační a zásuvkové skříně, regály, šatní skříně, kovové regály, šatní lavičky a další zboží

1.litopadu 2011
Další obchody
Mezi naše další obchody patří: Dílenský nábytek
Náplně a tiskárny
Židle a židličky

Hlavní kategorie » Bezpečnostní zavazadla

Bezpečnostní zavazadlo SPECIAL BL 103

Ledvinka je nejmenším nabízeným zavazadlem na přenos cenností. Ledvinka je dodávána v tmavých barvách. Ledvinku doporučujeme především pro firmy, které provádějí prodej zboží za hotové nebo vybírání při doručení zásilky na dobírku. Osvědčila se také cestovním kancelářím pro přednášení dokladů a peněz.

Rada damskych kabelek s prodejnim oznacenim KB je doporucovana pro pracoviste, kde prenos cennosti provadeji zeny. Kabelka je vyrobena z kuze a v nabidce je ve trech variantach a jednom barevnem odstinu. Vzhled kabelky je velmi elegantni a pro pachatele nenapadny. Zeny oceni, predevsim pri manipulaci s kabelkou na verejnosti (napriklad v bance), nenapadny, rychly a jednoduchy zpusob uchyceni k ruce. Kabelka se nosi pres rameno.

Doporucujeme zejmena pro pravidelne prenaseni trzeb z obchodu, pro soukrome firmy, obchodni organizace a vsude tam, kde prenos cennosti provadeji zeny.

kódové zámky: 1x
zámek na klíč: ne
rychloupínání: ano
siréna: BL 103, BL 203, BL 303
dýmovnice: BL 203, BL 303
vnitřní barvící modul: BL 303

Skladem

9000,- Kč s DPH   ks