Výběr podle značky:

Doporučujeme

Sada bitů Stanley 0-63-038

Sada bitů Stanley 0-63-038

Sada bitů Stanley 0-63-038

684,- Kč Detail

2. listopadu 2011
Solac
Výrobky Solac jsou momentálně nedostupné z důvodu změny distributora pro ČR. Děkujeme za pochopení a prosíme tyto výrobky neobjednávejte. Dostupnost bude začátkem prosince.

25. října 2011
Spuštěn obchod s dílenským nábytkem
Navštivte náš nový obchod kde nabízíme: dílenské skříně, pracovní stoly, manipulační vozíky, olejové hospodářství, vybavení pro záchranné sbory, vybavení pro školy, kovové skříně, registrační a zásuvkové skříně, regály, šatní skříně, kovové regály, šatní lavičky a další zboží

1.litopadu 2011
Další obchody
Mezi naše další obchody patří: Dílenský nábytek
Náplně a tiskárny
Židle a židličky

Hlavní kategorie » Bezpečnostní zavazadla

Bezpečnostní zavazadlo SPECIAL SP 303

Rada bezpecnostnich zavazadel - spisovka s prodejnim oznacenim SP je doporucovana pro pracoviste, na nichz dochazi k prenosum tajnych dokumentu, cennych papiru nebo objemove mensiho mnozstvi cennosti. Spisovky jsou vyrobeny z kuze a v nabidce jsou ve trech variantach a dvou barevnych odstinech. Svym provedenim je spisovka vhodna pro muze i zeny. Spisovku je mozno nosit v podpazi nebo za ucho. Z duvodu nenapadnosti ma spisovka dve uzaviraci klopy. Venkovni klopa je vybavena jednoduchym zamkem. Vnitrni klopa je uzamykatelna kodovym zamkem a opatrena pecetidlem. Pro zakazniky je spisovka vybavena radou uzitecnych doplnku jako je napriklad drzacek mobilniho telefonu, kapsa na osobni doklady a prukazy ke vstupu.

Doporucujeme pro prenosy tajnych dokumentu, cennych papiru a objemove mensiho mnozstvi cennosti.

povrchová úprava: kůže
kódové zámky: 1x
zámek na klíč: 1x
rychloupínání: ano
siréna: SP 103, SP 203, SP 303
dýmovnice: SP 203, SP 303
vnitřní barvící modul: SP 303

Skladem

15000,- Kč s DPH   ks